Запаси 5G: пандемія коронавіруса, Apple, ринок iPhone 5G.Телекомунікаційні компанії знаходяться на ранніх стадіях будівництва бездротових мереж 5G. Які акції 5G отримають імпульс у міру розгортання мережі?
Деякі акції 5G залежать від швидкості розгортання мобільних мереж і появи нових споживчих додатків для смартфонів. Але очікується, що корпоративні додатки 5G на інтелектуальних фабриках і в інших бізнес-сферах з’являться в 2021 році.
Пандемія коронавіруса, також звана як Covid-19, сповільнила поширення бездротового зв’язку 5G на початку 2020 року. Багато акцій 5G, особливо виробники чіпів, постраждали.


Акції 5G: Стійкість капіталовкладень в умовах пандемії коронавируса?


Прогнози по світовим поставкам смартфонів 5G в 2020 році були урізані. Проте, очікується, що на частку Китаю буде припадати більша частина продажів телефонів 5G в 2020 році. Найбільший постачальник бездротових послуг, China Mobile (CHL), заявляє, що продовжить реалізацію планів розгортання 5G.
Хоча спалах коронавируса почалася в Китаї, його економіка, як очікується, відновиться в першу чергу. Крім того, уряд Китаю, схоже, прихильний нового раунду інфраструктурних проектів 5G для стимулювання економіки. На думку аналітика Goldman Sachs Рода Холла, в кінці 2020 року попит на смартфони 5G в Китаї може стати яскравою плямою для Qualcomm (QCOM) та інших.

У США, схоже, йде будівництво мереж 5G. Це плюс для акцій 5G, таких як Marvel Technology (MRVL) і Broadcom (AVGO).
«Не дивлячись на регіональні зупинки Covid-19 і економічну невизначеність, ми виділяємо капіталовкладення 5G в якості стійкої інвестиційної області», – сказав аналітик Bank of America Таль Ліані в своєму звіті для клієнтів. «Зокрема, США готуються до році значних витрат на 5G, оскільки T-Mobile / Sprint використовує своє лідерство в області спектра.


5G Stocks: Apple, iPhone запускає ключова подія


Samsung і Huawei в даний час роблять більшість смартфонів 5G. Але Apple буде важливим фактором на ринку бездротового зв’язку 5G. У минулому році акції Apple підскочили на тлі думки про те, що iPhone 5G забезпечить перший значний цикл споживчих оновлень за кілька років.

Очікувалося, що Apple випустить свої 5G iPhone у вересні. Однак спалах Covid-19 забарилася виробництво ключових компонентів смартфона. Очікується, що економіка США впаде в глибоку рецесію.
Південна Корея і Китай випередили США в розгортанні бездротової мережі 5G, а Європа відстала. Коронавірус може уповільнити нарощування 5G в Японії, оскільки Олімпійські ігри 2020 року буде відкладено.


Акції 5G: великі компанії виграють від більш швидкої швидкості


Аналітик RBC Capital Марк Махане очікує, що інтернет-компанії, такі як Amazon.com (GOOGL), Google, Netflix (NFLX) і Facebook (FB), отримають прискорення від збільшення швидкості мережі 5G.

Він також очікує зростання для мобільних додатків, які поглинають більшість даних на телефонах, таких як Spotify (SPOT), Instagram Facebook, Snap (SNAP) і Pinterest (PINS).

Тим часом UBS також очікує, що виробники ігор Electronic Arts (EA), Activision Blizzard (ATVI) і Zynga (ZNGA) отримають підтримку від хмарних ігор.


Як 5G Wireless змінить хмарні обчислення


Мережі 5G також поліпшать затримку – час відгуку, яке потрібно мереж для відповіді. Це дуже важливо для таких додатків, як автономне водіння, дистанційна телемедицина та автоматизація виробництва. Мережі 5G зменшують затримку до декількох мілісекунд через лагов від 50 до кількох сотень мілісекунд.
Міні-центри обробки даних в околицях будуть пов’язані з інфраструктурою хмарних обчислень. Nokia і Ericsson розробляють хмарні шлюзи 5G.

Очікується, що мережі 5G гратимуть роль в розширенні «периферійних обчислень», еволюції хмарних обчислень. На думку деяких аналітиків, це повинно стати великою можливістю для виробників чіпів Nvidia (NVDA) і Intel. Nvidia і Intel є найбільшими постачальниками процесорів ЦОД для хмарних додатків. Акції Nvidia знаходяться в таблиці лідерів IBD.

У прикордонних обчисленнях обробка даних, зберігання та мережеве розгортання розташовуються поруч з датчиками і там, де виникають інші дані, поблизу «краю» мережі. Мета полягає в тому, щоб обробляти і аналізувати дані локально в режимі реального часу, а не відправляти їх в віддалені центри обробки даних в хмарі Інтернету.

В кінці 2019 року Verizon об’єднався з Amazon Web Services, частиною Amazon.com (AMZN), для розробки 5G граничних обчислювальних сервісів.

Володіючи технологією хмарного програмного забезпечення, експерти очікують, що бездротові компанії нададуть з’єднання для безпілотних літальних апаратів і інтелектуального виробництва. Dell Technologies (DELL), Hewlett Packard Enterprise (HPE), Nokia та інші прагнуть отримати вигоду з сучасних обчислень.

ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *