Рекорд від Дія.Цифрова освіта

Рекорд З початку карантину більше 40.000 українців зареєструвалися для навчання на платформі Дія.Цифрова освіта

За два тижні з моменту введеня карантину по всій Україні Кабінетом Міністрів 12 березня 2020 року на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта зареєструвалися для навчання більше 40.000 українців.

З них — більше 15.000 користувачів пройшли глобальний тест на цифрову грамотність і виявили власний рівень цифрових навичок.

Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», який з’язвився на платформі 23 березня, вже встигли повністю подивитись більше 14.000 педагогів.
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» під час карантину повністю переглянули та пройшли фінальне тестування більше 4.600 українців. Перший сезон серіалу «Базові цифрові навички» під час карантину повністю переглянули 3700 користувачів, другий сезон — 2610, а третій сезон — 2474.

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *