Чи потрібно носити витяг про прописку, якщо у вас ID-картка в Дії?Документи у смартфоні – чудовий привід не переживати, що забув пластикові чи паперові аналоги.


Пунктом 4 Постанови, встановлено, що у е-паспорті в Дії будуть відображатися дані про місце реєстрації проживання особи (за наявності в демографічному реєстрі) як додаткова змінна інформація (п.4 Постанови уряду).


Разом із Державною міграційною службою Міністерство цифрової трансформації України працює над сервісом, що покаже місце реєстрації осіб з ID-картками в застосунку Дія та на порталі, актуальністю на момент оформлення паспорту Мінцифра хоче виключити необхідність надання паперової довідки з реєстрацї місця проживання.


Важливо реалізувати е-прописку: Розробляється сервіс перевірки знеособлених даних про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, яка має паспорт громадянина України/посвідку на постійне проживання з безконтактним електронним носієм за унікальним номером запису демографічного реєстра.


Також працюють над модернізацією вебпорталу «Реєстр територіальних громад», з якого можна буде отримувати інформацію про зміну реєстрації місця проживання (перебування) фізичної особи.

ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *