Monobank лише для смартфонів?


Розкриває секрети співзасновник monobank Олег Горохів.

Чому прийняли рішення створити банк тільки для смартфонів.

Якщо людина користується клієнт-банком з простого комп’ютера, то не сумнівайтеся, можливість викрасти у вас гроші легко. Клієнт може перейти за фішинговою посиланням і схопити якийсь вірус, у цього додатка відбудеться збій з клієнтських даних, Вам передзвонить «служба безпеки або надішлють смс для входу і т.д. Як не сумно, але це трапиться.

Ми перевіряли сотні випадків різних комбінацій, витрачали гігантські старання на боротьбу з цією проблемою. Коли ми пішли з Привату, зрозуміли для себе, власне що хочемо зробити щось інше і ефективне. Тоді ми реалізували систему, в якій є сувора прив’язка до IMEI і ID версії додатка, встановленої у клієнта, номер телефону та ПІН код.

Якщо навіть раз будь-якої параметр не совпадает- це фрод. І дану зв’язку не можна зламати і найголовніше в цій зв’язці це IMEI.

P.S. Важливо!

Були помічені фальшиві веб-сайти monobank, які пропонують зареєструватися для версії десктопа. Також є підроблений сайт, на відміну від нас на ньому збирають Ваші дані ПІН коди від карт monobank і SMS. Таким чином машеннікі замінять ваші дані на свої і буде доступ до ваших сберіженіям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *