Ваша Готівочка


Ваша Готівочка — мікрофінансова організація (МФО), яка веде свою роботу з січня 2012 року. Компанія працює в багатьох областях України і постійно розширюється.


Клієнтами компанії стають люди, яким необхідно зайняти невелику суму грошей готівкою без додаткової паперової тяганини, тривалих очікувань, операторів і відвідувань банку. Компанія цінує час своїх клієнтів.


Першою і головною перевагою МФО «Ваша Готівочка» є простота і прозорість операцій на всіх етапах отримання позикиВаша Готівочка — отримати кредит онлайн простіше простого


Якщо Ви звертаєтеся за мікропозикою вперше, то слід перейти на офіційний сайт МФО за посиланням, вибрати суму і термін, заповнити невелику форму з мінімальним кількість особистих даних. Після цього заявка надходить в обробку і вже через 15 хвилин буде готова відповідь про схвалення. Залишається лише отримати гроші на карту і розпорядитися ними за своїм бажанням.


При повторному зверненні Ваші персональні дані вже є в системі і вводити їх заново не потрібно. Варто лише зробити вхід в особистий кабінет на сайті Ваша Готівочка і відправити заявку на нову позику. У цьому випадку відповідь схвально прийде навіть швидше.


Параметри позики Ваша Готівочка

Сума позикивід 200 до 7 000 грн
Термін позики1 до 16 дней
Ефективна ставка від 2% в день (0,01%для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Ваша Готівочка

Телефон0 (800) 500-660
(067) 641-77-77
(095) 277-75-73
Електронна пошта zayavka@limefin.com
Адреса Миколаївська обл., Вітовський район, село Мишкова-Погорілове, вул. Миру, будинок 29, кімната 1

Що таке пролонгація і як вона працює?


Як відомо, біда не приходить одна і у всіх нас бувають ситуації, коли непередбачені обставини виникають, коли їх зовсім не чекаєш. Для таких випадків існує така послуга як пролонгація або продовження кредиту.


Дана послуга дозволяє клієнтові продовжити термін позики, якщо немає можливості погасити кредит в початковий термін. У такому випадку клієнту необхідно буде лише виплатити суму нарахованих відсотків.


Продовжувати позик дозволяється необмежена кількість раз. Потрібно лише вчасно виплачувати відсотки, що нараховуються. Додаткові комісії за послугу продовження позики відсутні.


Так що тепер у непередбаченої фінансової ситуації Ви можете не переживати про штрафи або погіршенні кредитної історії і просто продовжити термін позики.


Що перевіряється при ухваленні рішення про видачу кредиту?


Експерти компанії і наша система обов’язково перевіряють всі особисті дані на достовірність. Це необхідно для того, щоб захистити і компанію і її клієнтів від шахраїв, які постійно намагаються знайти нові лазівки і способи обману.


Перевіряється інформація, яку людина вносить в спеціальну форму при заповненні заявки. Ми просимо всіх своїх клієнтів вносити тільки достовірні дані. В іншому випадку Ви можете отримати автоматичну відмову без права перегляду рішення за заявкою.


Отримати позику готівкою на руки – легко в «Ваша Готівочка»!

Компанія Ваша Готівочка володіє відділеннями в 19 областях України. Так що з великою часткою ймовірності в вашому місті є можливість отримати кредит готівкою на руки, замість карти.


Клієнт може прийти до відділення з паспортом та ІПН, оформити заявку і отримати гроші вже через 15 хвилин.


Якщо ж часу в обріз ви можете оформити заявку онлайн через офіційний сайт і після схвалення забрати гроші в найближчому відділенні. Буде потрібно лише мати при собі паспорт та ІПН.


Ваша Готівочка: якісне обслуговування клієнтів – наш пріоритет!


Сміливо телефонуйте при виникненні питань! Наші оператори готові прийти Вам на допомогу в будь-який час доби, контакт-центр працює в режимі 24/7.


У нашому контакт-центрі працюють 50 співробітників, так що Вам не доведеться пів години «висіти на лінії» і слухати набридливу музику. Згідно зі статистикою 98% клієнтів отримують відповідь протягом всього двох хвилин.


Ми цінуємо Ваш час! Як показує практика, 95% проблем успішно вирішуються при першому дзвінку або зверненні через сайт.


Навіщо потрібен особистий кабінет на сайті Ваша Готівочка?


Більшості клієнтів так подобається наш сервіс і умови, що вони стають постійними клієнтами. В цьому випадку користування сервісом стає ще зручніше, адже Вам не потрібно вводити свої дані заново і подальші заявки можна оформляти через електронний особистий кабінет. Ось основний функціонал, який доступний користувачеві:

  • відстеження стану заявки;
  • перегляд актуальної інформації по поточному кредиту;
  • доступ до історії платежів;
  • отримання новин від компанії (акції, знижки, бонуси);
  • отримання консультації щодо поточних послуг, а також нових пропозицій і продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *