Tengo Україна

Гроші у Вас о


Кредит в Tengo

Процентна ставка: 1% у день
Перша сума: до 12 000 грн
Розгляд заявки: 15 хв

Які переваги надає кредит від Tengo


Кредит за 15 хвилин

Швидке оформлення

Зручне погашення

Вигідна пролонгація

Як отримати кредит в Tengo


Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хв

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном

Отримайте Ваші гроші

У відділенні або на карту


Параметри позики Tengo

Сума позикивід 500 до 15 000 грн (до 12 000 грн при першому кредиті)
Термін позикивід 1 до 30 днів
Эфективна ставка1% в день
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Способи погашення Тенго


Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

На розрахунковий рахунок

Через термінали самообслуговування

Через термінали Приватбанку


Контакти Tengo

Телефон(044) 337-00-37
Электронна поштаinfo@tengo.com.ua
Юридична адресаКиїв, ул. Багговутівська 17-21
Номер ліцензії№1709 від 14.07.2016

Про компанію Tengo Україна

Дана мікрофінансова компанія з’явилася під час кризи і непростого економічного становища в країні. Не дивлячись на це Тенго впевнене набирає популярність у жителів України. Комапния ніяк не пов’язана зі своєю тескою з Казахстану, хоча на перший погляд може здатися що це експансія нових ринків вже існуючою і досить відомою в Казахстані мікрофінансовою компанією Tengo.


На головній сторінці компанії нас зустрічає милий усміхнений котик, який махає нам лапкою, це досить мило. Молодці, що обійшлися без зображень з фотостоків на яких посміхаються “штучні” люди. Інше місце займає простий та зручний кредитний калькулятор, який допомагає розрахувати суму до повернення. До речі, відсоток, який позичальник платить за кредит винесено окремо для більшої зручності. Весь функціонал стабільно працює і не глючить, за що сайт отримує чергову хвалу.


Умови отримання кредиту в Тенго

Сума першої позикивід 500 до 12 000 грн
Сума позики при повторному зверненнівід 500 до 15 000 грн
Термін позики1 до 30 днів
Эфективна ставка1% в день
Час роботиз 8:00 до 20:00
Швидкість обробки заявки15 хвилин
Необхідні документипаспорт, ІПН, банківська карта
Вік позичальникавід 18 до 70 років

Як взяти кредит онлайн в Тенго

Для отримання онлайн-позики в компанії Тенго необхідно лише уважно заповнити коротку анкету. Всі дії виконуються дистанційно, тому від зібраності й уважності потенційного позичальника і буде залежати швидкість обробки заявки і звичайно ж ймовірність видачі коштів.


Онлайн заявка на отримання кредиту оформляється через інтернет, саме тому не варто допускати помилок або навмисно вписувати некоректну інформацію про себе. Відсутність зауважень та додаткових перевірок з боку фінансової компанії значно збільшує Ваші шанси. При цьому алгоритм схвалення онлайн позик з боку МФО наступний:

 1. Вибір умов отримання позики
  МФО Тенго з’явилося на ринку кредитування України зовсім нещодавно, тож більшість клієнтів можуть взяти кредит під 1 відсоток від 500 по 12 тис гривень. Далі з поступовим підвищенням Вашого рейтингу позичальника всередині компанії розмір онлайн кредиту може збільшуватися. Максимальний термін використання кредитними коштами є однаковим для всіх клієнтів незалежно від “нагород і регалій” і становить 30 календарних днів. Основну інформацію про умови отримання позики можна легко подивитися на калькуляторі сайту Tengo.
 2. Реєстрація на сайті
  Для подальшої роботи з сервісом Вам потрібно зареєструватися та створити особистий кабінет користувача. Це займає не більше 5 хвилин для заповнення короткої анкети з особистими даними: ПІБ, ІПН, контактна інформація, пароль для входу в особистий кабінет Тенго. Так само у Вас попросять згоду на обробку персональних даних. Компанія гарантує захист персональних даних і захист від витіку інформації в мережу.
 3. Заповнення анкети на видачу кредиту онлайн
  Після створення особистого кабінету, вибору суми та терміну кредитування на калькуляторі сервіса Тенго Вам необхідно внести відсутні дані для отримання позики (розмір зп, компанія роботодавець, адреса фактичного проживання і т.д) і верифікувати банківську карту.
 4. Отримання грошей на Вашу карту
  Аналіз і обробка заявок проходить швидко в автоматичному режимі. Зрідка при обробці даних позичальника менеджер додатково здійснює дзвінок клієнту з уточненнями стосовно даних в анкеті. Наступні заявки обробляються вже без участі менеджерів, тому кредит видають без дзвінка оператора.

Далі на Ваш номер мобільного телефону і на пошту прийде смс про готовність МФО видати Вам необхідну суму в борг. Так само на електронну пошту Вам прийде договір-оферта про співпрацю, в якій вказані права і обов’язки сторін. Після узгодження умов, Ви автоматично даєте згоду на перерахування грошових коштів.


Як погасити онлайн-кредит в Тенго

Повернути кредит, отриманий в Тенго, можна за допомогою таких дій. Ви самі підбираєте варіант, найбільш відповідний саме Вам.

 1. Через сервіс Приват 24
 1. Через термінал Приватбанку
 1. Картою в особистому кабінеті
 1. Погашення через термінал EasyPay

Умови пролонгації позики від Тенго

Як і більшість МФО України компанія Тенго надає послугу лонгації позик. Взявши кредит у фінансовій організації Тенго Україна Ви завжди маєте можливість звернутися до послуги пролонгації Вашого онлайн кредиту, яка допоможе пересунути дату погашення в разі потреби або при виникненні тимчасових перебоів з особистим бюджетом.


Головне правило успішної пролонгації позики – це не допускати прострочень. Якщо Ви не змогли з тих чи інших причин скористатися даною послугою у Вас настане прострочення по позиці, що в свою чергу веде до погіршення кредитної історії.


Популярне


Що робити якщо в Tengo відмовили в кредиті?

Відмова у видачі швидкого кредиту може бути з самих різних причин, але найбільш популярними є наступні:

 • Некоректно заповнена заявка або недостовірні дані;
 • Зіпсована кредитна історія (прострочення понад 90 днів призводять до відмов у всіх легальних кредитних організаціях).

В інших випадках ймовірність отримати швидкий кредит на карту дуже висока, особливо з урахуванням що компанія з’явилася в середині 2020 року та база клієнтів ще зовсім порожня.


Гаряча пропозиція


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *