Швидко Гроші


Компанія Швидко Гроші є одним з лідерів ринку мікрокредитування України. Свою ліцензію від Нацкомфінпослуг компанія отримала ще в лютому 2017 року і з тих пір надає послуги клієнтам по всій країні. Особливою популярністю користується унікальний продукт – моментальний кредит за 20 хвилин. Компанія займається виключно миттєвими кредитами і є професіоналом у своїй справі. Вивчення міжнародного досвіду та облік всіх особливостей країни принесли приголомшливі результати.Чому варто користуватися послугою моментальний кредит:

  • ви можете оформити заявку на кредит онлайн в будь-який час доби. Офіційний сайт працює в режимі 24/7
  • гроші клієнту надходять на карту будь-якого банку
  • у клієнта є цілодобовий доступ до всієї важливої інформації в Особистому кабінеті на сайті Швидко Гроші
  • оформлення позики у нас на сайті займе значно менше часу, ніж в банку
  • можливість отримати кредит віддалено позбавляє Вас зайвого клопоту, не доведеться їхати, стояти в пробках, чергах і т.п.

Параметри позики ШвидкоГроші

Сума позикивід 600 до 10 000 грн
Термін позики1 до 365 днів
Ефективна ставкавід 2% в день
Швидкість обробки заявки20 хвилин

Контакти ШвидкоГроші

Телефон0 (800) 50-10-20
(044) 498-10-20
Електронна поштаinfo@sgroshi.com
АдресаКиїв, вул. Саксаганського 133-А

Свобода вибору – кредит на карту онлайн або готівкою


У клієнтів, які звернулися в компанію Швидко Гроші, є вибір способу отримання грошових коштів. Ви завжди можете звернутися в одне з численних відділень в 42 містах по всій Україні. В цьому випадку гроші можна буде отримати готівкою на руки.


Якщо позичальник хоче отримати кредит онлайн на карту, то зробити це можна буде ще швидше і простіше. Потрібно лише заповнити заявку на Офіційному сайті компанії Швидко Гроші. Потім дочекатися відповіді про схвалення і очікувати надходження грошей на карту Вашого банку.Дійсно «ШвидкоГроші» – видаємо гроші швидко


Більшість з нас у своєму житті стикалася з непередбаченими фінансовими труднощами, коли гроші потрібні тут і зараз. Саме таким людям ми і допомагаємо. Завдяки автоматизованій системі перевірки документів клієнту на протязі всього 20 хвилин приходить відповідь про схвалення мікропозик:


  • не потрібно стояти в чергах або їхати в найближче відділення, як у випадку з банком
  • за 20 хвилин система обробить дані клієнта і прийме рішення про видачу позики
  • ніяких дзвінків поручителям або довідок з місця роботи
  • гроші надійдуть на карту позичальника через лічені хвилини

Швидка фінансова допомога тут і зараз це візитна картка компанії ШвидкоГроші!

Прості умови позики в ШвидкоГроші


Позика оформляється протягом 20 хвилин і для цього потрібно кілька простих зрозумілих кроків. На відміну від банку, Вам не потрібно тягатися по додатковим інстанціях і збирати численні довідки та ксерокопії. Також не потрібно думати над заставою, так як у нас його немає, ми не ломбард і речі не приймаємо. Поручителі теж не потрібні. З документів для оформлення кредиту Вам будуть потрібні лише паспорт та ІПН.


Умови оформлення кредиту прозорі


У компанії Швидко Гроші поважають позичальників і тому у нас відсутні приховані комісії і неочевидні додаткові відсотки.


Плюси дострокового повернення кредиту


Для позичальників, які готові погасити кредит достроково у нас є хороша новина. Сума виплати буде перерахована на Вашу користь при достроковому погашенні і знизиться загальна сума за використання кредиту.


Про зручність особистого кабінету Швидко Гроші


Для всіх клієнтів компанії на офіційному сайті доступний Особистий кабінет. У нього можна зайти і з комп’ютера і з смартфона. Тут можна в реальному часі отримати інформацію про стан кредиту, подивитися історію платежів і оновити особисті дані.


Ви відразу знаєте суму кредиту


При видачі позики співробітники відразу повідомляють повну суму до виплати і позичальник не буде сам вираховувати скільки ж відсотків він в результаті заплатить. Завдяки простій системі і відсутності прихованих платежів клієнт відразу знає точну суму відсотків, яку він повинен буде виплатити по закінченні терміну кредиту. При, наприклад, дострокове погашення процентна ставка перераховується на користь клієнта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *