MyCredit (Май Кредит)

Mycredit є однією з провідних мікрофінансових організацій (МФО) на ринку України. Компанія офіційно зареєстрована і надає свої послуги з листопада 2015 року. На відміну від традиційних банків, процес отримання позики в Майкредит максимально спрощений не займає багато часу.


Mycredit в цифрах


  • 3000 клієнтів в день;
  • 140 000 унікальних клієнтів;
  • 1 000 000 виданих кредитів;
  • 50 000 грн на подарунки клієнтам щомісяця;
  • 200 000 долл перераховано до фонду допомоги онкохворим дітям «пігулки»

Компанія Mycredit надає позики онлайн терміном від 1 до 30 днів, що дуже зручно, коли гроші потрібні всього на кілька днів. Відносно суми все теж зрозуміло і просто – при першому позику до 6 000 грн, а при наступних зверненнях ліміт може зростати до 12 000 грн.


Чому варто взяти кредит в Mycredit?Параметри позики MyCredit

Сума позикивід 100 до 12 000 грн (до 6 000 грн при першому кредиту)
Термін позики1 до 30 дней
Ефективна ставка до 1,6% в день (0,01% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Майкредит

Телефон(073) 369-41-11
(067) 369-41-11
(050) 369-41-11
0 (800) 214-111
Електронна поштаsupport@mycredit.ua
АдресаКиїв, пл. Арсенальна, 1Б

Особливості надання коштів в Майкредит


Компанія Mycredit завоювала довіру клієнтів простою і прозорою схемою отримання позики. Весь процес оформлення заявки може зайняти близько 15 хвилин часу, завдяки кільком зрозумілим кроків:

  1. Виберіть суму і термін
  2. Заповніть заявку на сайті
  3. прив’яжіть карту
  4. отримайте гроші

Виберіть суму і термін. На першому кроці Вам потрібно перейти на головну сторінку сайту Майкредит і в спеціальному полі пересунути бігунки для вибору суми і терміну позики. Тут же відразу Ви побачите комісію за використання коштів. Нагадаємо, що додаткових комісій і прихованих платежів немає.Заповніть заявку. Другим кроком є реєстрація на сайті і внесення особистих даних.

На цьому етапі система перевіряє вказаний номер телефону і створює Ваш віртуальний особистий кабінет на сайті Mycredit.

Далі слід внести свої особисті дані в спеціальну форму (потрібен паспорт і ІПН).

На третьому етапі відбувається прив’язка і підтвердження банківської карти, на яку потім надійдуть гроші. Вам потрібно буде вказати невелику суму (до 5 грн), яку система спише, а потім поверне. Цей процес називається верифікацією карти і необхідний для безпеки клієнта. У цьому випадку навіть якщо до шахраїв потраплять Ваші особисті дані вони не зможуть оформити позику на чужу карту, так як не пройдуть перевірку достовірності даних.


Отримайте гроші. Після виконання трьох вищеописаних кроків Ваша заявка потрапляє в систему і починає оброблятися. Зазвичай, рішення про видачу позики приймається за 10-15 хвилин, після чого відповідь приходить Вам на мобільний телефон та електронну пошту, які були вказані при реєстрації. Після отримання позитивної відповіді залишається останній крок. Необхідно зайти в особистий кабінет на сайті Майкредит, ще раз підтвердити суму позики, після чого ознайомитися з кредитним договором і погодитися з умовами, якщо немає питань.Після цих дій Вам залишиться лише почекати кілька хвилин, поки гроші переводяться на Ваш рахунок. Згідно з офіційним регламентом грошові кошти можуть перекладається на протязі 3 діб, але зазвичай це відбувається за пару хвилин. Якщо ж мікропозик схвалений, а гроші так і не прийшли після закінчення тривалого проміжку часу, Вам варто звернутися безпосередньо в банк, в якому була оформлена карта.

Сертифікат MyCredit


Прості способи погасити кредит


В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити в Май Кредит Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет і оплатіть займ банківською картою.


Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі Ibox, EasyPay і City24 – це швидко і зручно. Термінал Ви зможете знайти в найближчому до Вас супермаркеті.


Що таке особистий кабінет і як зареєструватися в ньому?

Особистий кабінет користувача MyCredit – це персональна сторінка клієнта в сервісі. У ньому ви зможете відслідковувати інформацію щодо активного кредиту, вивчити умови програми лояльності «Улюблений клієнт», подавати заявки на кредити, редагувати особисту інформацію. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша іменна банківська карта VISA або MASTERCARD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *