Moneyveo (Манівео)


«Манівео Швидка Фінансова Допомога» – юридична назва мікрофінансової організації Moneyveo, зареєстрованої в Нацкомфінпослуг в березні 2013 року. Компанія заслужено займає своє місце серед найбільших МФО України. Видача виключно онлайн кредитів дозволяє і без того ефективній системі Moneyveo справлятися зі своєю роботою за лічені хвилини. Завдяки цьому сервіс здатний успішно вирішувати фінансові питання клієнтів «тут і зараз». Забудьте про збір численних документів і довідок, забудьте про пробки і чергах


Moneyveo в цифрахЯк отримати кредит онлайн в Moneyveo


Отримати мікрокредит в Манівео може будь-який повнолітній Українець віком від 18 до 90 років. При першому зверненні клієнта доступний позику від 100 до 17 000 грн, а при повторних зверненнях ліміт кредиту може зростати до 20 000 грн. При цьому термін видачі позики становить від 1 до 30 днів, що дуже зручно, коли гроші потрібні до зарплати, яка буде вже через пару днів. До переваг також можна віднести працюючий в режимі 24/7 Манівео, вхід в який здатний дати докладні відповіді на багато питань без дзвінка оператору. Для отримання швидкої фінансової допомоги потрібно лише мати інтернет і виконати 3 прості дії.Параметри позики Манівео

Сума позики від 100 до 20 000 грн (до 17000 при першому кредиті)
Термін позики1 до 30 днів
Ефективна ставка від1,7% в день (0,01% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Манівео

Телефон 0 (800) 21-93-93
Електронна пошта support@moneyveo.ua
Адреса Київ, вул. Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх

Вимоги до позичальників для отримання кредиту в Moneyveo


Забудьте про виснажливі походи по різних інстанціях, чергах і неділях очікування. В цьому плані МФО вигідно відрізняються від звичних нам банків. Для отримання кредиту в Манівео Вам потрібно лише паспорт та ІПН. Ніяких довідок про доходи та подібних папірців.

Першою вимогою до позичальника є наявність пластикової карти будь-якого банку України, на яку і будуть переведені кошти. У компанії Moneyveo відсутні фізичні відділення, тому отримати позику у нас можна тільки на банківську карту онлайн.

Компанія Манівео готова надати фінансову допомогу і видати позику будь-якому повнолітньому громадянину України у віці від 18 до 92 років.

Ми максимально спростили процес реєстрації і подачі заявки на кредит. Вам буде потрібно лише мобільний телефон і електронна пошта.


Особливості отримання повторного кредиту з Манівео


Наша компанія вже давно завоювала своїх клієнтом рівнем сервісу і зручності. Нові клієнти завжди із захопленням відгукуються про наші послуги, але ми піклуємося і про поточні клієнтів і для них теж є переваги:

 1. Особистий віртуальний кабінет на сайті
 2. Програма лояльності для постійних клієнтів
 3. Підвищення кредитного ліміту при повторних позиках

Особистий кабінет Манівео


Для кожного клієнта, який реєструється на сайті відкривається вхід в Манівео. Даний елемент сервісу доступний цілодобово і має багатий функціонал. У віртуальному кабінеті Ви можете:

 • отримати інформацію по поточному займу
 • подивитися історію платежів
 • дізнатися свій рівень у програмі лояльності
 • оформити новий кредит
 • отримати інформацію про нові акції
 • звернутися в службу підтримки

Програма лояльності Манівео


Для постійних клієнтів діє «Програма лояльності». В рамках даної програми клієнти накопичують бали за використання сервісу Moneyveo. У розрахунок береться кредитна історія, а саме:

 • погашення кредитів в строк
 • загальна кількість погашених кредитів
 • суми і терміни кредитів, які оформлялися

В результаті клієнт отримує певний рівень бонусів, які дозволяють брати подальші позики з меншим відсотком і більшою максимальною сумою. Нижче наведена таблиця з рівнями і відповідними бонусами.

Cертифікат Moneyveo


Переваги сервісу Moneyveo


Роботі сервісу тільки в онлайн режимі і сучасна система аналізу даних позичальників. Завдяки перерахованим вище факторам рішення про кредит приймається протягом лічених хвилин. Ви оформити позику не виходячи з кімнати.


Для того, щоб отримати кредит в компанії Moneyveo досить мати лише підключення до інтернету і банківську карту, на яку Ви хочете отримати гроші. Для реєстрації також потрібна електронна пошта, але в наші дні складно знайти людину, яка не має віртуальний поштовий ящик.


Ми не нараховуємо клієнту ніякі приховані комісії або незрозумілі додаткові відсотки. Вам не потрібно самим вираховувати суму відсотків, адже вона відразу ж показується при виборі суми і терміну позики.

У разі ж порушення термінів оплати і невиконання зобов’язань за договором на клієнта накладається додаткова пеня з розмірі 1,3% в день.


Ми дуже серйозно ставимося до питань безпеки і застосовуємо сучасні способи захисту особистої інформації наших клієнтів. Вся інформація про фінансові операції залишається в таємниці. Так що після звернення в Манівео Ви можете не турбуватися про збереження та безпеки персональних даних.


Навіщо надавати фото з паспортом в руках?


З метою захисту персональних даних співробітники компанії можуть в окремих випадках попросити надати фото клієнта, який тримає в руках паспорт, і кодову фразу, яку попередньо повідомить фахівець служби підтримки. Дана міра безпеки введена для запобігання шахрайських дій з Вашими документами з боку третіх осіб.


Як дізнатися статус заявки?


Рішення по кредиту приймається нашою системою автоматично протягом декількох хвилин. Ви отримаєте результат в СМС на вказаний Вами контактний номер. Також статус заявки на кредит можна побачити в Особистому кабінеті або email.

Слід зазначити, що при першому зверненні в Манівео необхідно заповнити реєстраційні дані, а максимальна сума кредиту складе 17000 грн. Надалі для отримання позик досить увійти в Особистий кабінет, вибрати суму і термін кредитування і дочекатися рішення. Вся процедура подачі заявки в такому випадку займе не більше 2 хвилин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *