Miloan (Милоан)

Сервіс онлайн кредитування пропонує швидкий і зручний спосіб впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами, оформивши мікрокредит без необхідності надання стандартного пакета документів. Клієнтом сервісу може стати громадянин України віком від 18 років і старше, що має банківську карту і доступ до мережі Інтернет.


Процедура оформлення кредиту відрізняється оперативністю і мінімальними вимогами до позичальника, що високо цінується серед споживачів фінансових послуг. Miloan надає кредит фізичним особам і не вимагає звіту у використанні або призначення грошових коштів. Купівля меблів, поїздка у відпустку, оплата навчання або непередбачені витрати по сімейним обставинами не застануть зненацька, якщо звернутися в Miloan.


Особливості та переваги Мілоан

 • Величина кредиту – до 12 тис. Грн строком до 30 днів
 • Від клієнта не потрібно довідки про доходи або інші підтверджуючі документи про наявність заробітку
 • Чи не потрібна застава або поручительство
 • Клієнт оформляє кредит і отримує гроші, не виходячи з дому, без відвідування відділення (офісу) компанії
 • Переказ грошових коштів здійснюється безготівковим способом на банківську карту клієнта
 • Сервіс miloan ua кредит відрізняється лояльністю до позичальників з поганою кредитною історією.
 • Постійні користувачі сервісу Miloan мають можливість оптимізувати свою кредитну історію
 • Можливість часткового або дострокового погашення кредиту, якщо у клієнта немає можливості оплатити всю суму
 • Відсутність прихованих платежів і комісій

Параметри позики

Сума позикивід 500 до 15 000 грн (до 12 000 грн при першому кредиті)
Термін позики1 до 30 днів
Ефективна ставкавід 0,3% до 2% в день (0,01% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки20 хвилин

Контакти Miloan

Телефон(044) 337-36-67
Електронна поштаinfo@miloan.ua
АдресаКиїв, вул. В’ячеслава Чорновола 12

Переваги особистого кабінету Мілоан

Останнім часом все більше і більше клієнтів починають постійно користуватися Особистим кабінетом Мілоан. І це цілком пояснюється його функціоналом і доступністю, адже сайт працює в режимі 24/7. У будь-який час доби клієнту доступний весь інструментарій віртуального кабінету, а саме:

 • дізнатися поточну ситуацію по кредиту
 • подивитися історію платежів
 • отримати інформацію про нові акції
 • оформити заявку на новий кредит
 • пролонгувати поточний займ
 • отримати он-лайн консультацію


Як оплатити (погасити) кредит Miloan?

 • Клієнт може оплатити кредит і відсотки за його користування через послугу Особистий кабінет Ммілоан
 • Банківською картою на сайті (без входу в Особистий кабінет)
 • За допомогою платіжного терміналу ПриватБанк
 • Через систему Приват24

Всі операції по кредиту клієнт може відстежувати через Особистий кабінет. Існує можливість як дострокового погашення кредиту (з перерахунком відсотків за його користування), так і продовження дії договору, якщо клієнт не готовий виплатити повну суму кредиту.


Яку відповідальність несе клієнт Мілоан?

У компанії підкреслюють свою готовність йти назустріч клієнтам, якщо у тих виникли труднощі у своєчасній оплаті кредиту. З цією метою розглядаються варіанти пролонгації дії кредитного договору на 3, 7 і 15 днів. На прострочений кредит поширюються пені і штрафи, про що йдеться в умовах надання фінансових кредитів в розділі «Документи».


Якщо клієнт ігнорує оплату простроченої заборгованості, то компанія залишає за собою право діяти в рамках законодавства, звертаючись до судових інстанцій або інші компетентні органи для залучення клієнта до відповідальності.

Сертифікат Miloan

свидетельство о регистрации miloan

Як подати заявку і стати клієнтом Miloan?

При першому зверненні в сервіс клієнт може розраховувати на суму від 500 до 6000 грн. При цьому, перший кредит під 0 відсотків.

На головній сторінці офіційного сайту компанії клієнт може скористатися онлайн калькулятором для розрахунку суми і терміну кредиту. Вибравши найбільш оптимальне поєднання «сума / термін», клієнт повинен провести реєстрацію. Як виглядає вся процедура, розглянемо покроково.

 1. Крок: розрахунок кредиту за допомогою онлайн калькулятора
 2. Крок: реєстрація на сайті із зазначенням своїх особистих даних, номера мобільного телефону та адреси E-mail.
 3. Крок: заповнення анкети позичальника (в електронній формі заповнюються порожні поля: ім’я, прізвище, сума і термін кредиту, а також згоду на обробку персональних даних
 4. Крок: перевірка анкети і її узгодження
 5. Крок: прив’язка банківської карти, її верифікація, проставлення електронного підпису під кредитним договором і угодою про зберігання і обробки персональних даних
 6. Крок: переказ грошових коштів на банківську карту клієнта

Вся процедура оформлення Miloan кредит онлайн займає до 15 хвилин, але слід врахувати, що зарахування коштів здійснюється відповідно до правил банку-емітента картки клієнта. Крім цього, сервіс працює цілодобово, але обробка документів (їх перевірка або оформлення) відбуваються з 8 год. до 20 год. Якщо клієнт подає заявку о 20 год. 01 хв, то рішення про видачу кредиту та інші процедури будуть здійснені на наступний день.


Що потрібно для оформлення заявки на кредит?

Для оформлення кредитної заявки вам потрібно прорахувати суму і термін кредиту за допомогою зручного калькулятора, заповнити коротку форму заявки своїми даними і підписати електронний договір. Після виконання всіх цих дій, ви отримуєте гроші на свою банківську карту.


Які документи потрібні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту вам потрібно паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер.


Як я можу зрозуміти, що мій кредит схвалений?

На ваш контактний номер телефону надійде повідомлення про статус вашої заявки, також ви отримаєте e-mail з кредитним договором. Після схвалення заявки можна буде перейти до підписання електронного договору в вашому особистому кабінеті та до отримання грошових коштів.


Довго чекаю відповіді оператора про рішення по кредиту

Перевірте електронну пошту або ж поновіть форму заявки. Можливо, лист прийшов на імейл або ж не дійшло у вигляді смс через технічні проблем зі зв’язком. Форма заявки після поновлення дозволить перейти до наступної стадії оформлення позики. Також ви можете зателефонувати за номером телефону 044 337 36 67 з 8 до 20.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *