Forza Credit (Форза Кредит)

Forza Credit — фінансово – кредитна організація яка надає цілодобово мікрокредити онлайн. Форза Кредит належить підприємству ТОВ «Стандарт Фінанс Груп», регулюється в рамках законодавства України і внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії від 13.04.2018 № 559. Мета компанії Форза Кредит зробити фінансовий ринок безпечним, зручним і доступним кожному. Також постійно вдосконалюється система захисту даних. Послугами компанії скористалася вже не одна тисяча клієнтів. 


Компанія пропонує кредити тільки фізичним особам сумою від 500 грн до 15000 грн. на термін від трьох місяців. Грошові кошти відправляються на банківську карту замовнику. Взяти позику в компанії Форза Кредит Ви зможете в будь-який зручний для Вас час-організація надає свої послуги цілодобово.


Чому варто отримати кредит онлайн на Forza Credit?  1. Швидкість обробки даних. Ви завжди зможете заповнити заявку онлайн, а співробітники фірми також швидко зможуть обробити отриману ними інформацію.
  2. Відсутність застави і поручителів. Банки, при видачі кредиту вимагають внести перший внесок і підтвердження поручителів. У «Форза Кредит» такого немає! Ви з легкістю можете взяти позику при цьому тільки зайти на сайт і подати заявку на кредит.
  3.  Відсутність прихованих платежів. Вам не доведеться хвилюватися що спливуть підводні камені. Перед тим як отримати кредит, з замовником обговорюються умови погашення онлайн кредиту. Після цього кошти перераховуються на банківську карту позичальника.

Параметри позики Forza Credit

Сума позикивід 1 000 до 15000 грн
Термін позики1 до 65 днів
Ефективна ставкавід 0,1% до 1,85% в день (0,1% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Форза Кредит

Телефон0 (800) 300-770
Електронна поштаceo@forzacredit.com.ua
АдресаКиїв, вул. В. Хвойки, д. 15/15

Як отримати кредит


Заповніть заявку онлайн

Для начала Вам нужно на главной странице сайта “Форза Кредит” написать сумму которую Вы бы хотели взять и на какой срок. Затем нажать на кнопку ” Взять кредит” и заполнить заявку на займ.

Дочекайтеся рішення

После того как Вы отправили заявку, Ваш запрос обрабатывается и в самые короткие сроки Вы получаете ответ.

Підпишіть договір

Если потенциальному заемщику пришел “положительный” ответ, клиент должен ознакомиться с договором и подписать его. Далее заемщик получает деньги на банковскую карту.

Як повернути кредит


Своєчасне нагадування про оплату

Компанія “Форза Кредит” може запропонувати зручну для клієнта послугу. Це нагадування про оплату. За два дні до закінчення оплати Вам приходить повідомлення на телефон і / або на електронну пошту з нагадуванням.

Оплата позики

Вам необхідно вчасно оплатити кредит. Для цього ви можете вибрати для себе більш зручний спосіб оплати:

  • оплатити на офіційному сайті зайшовши в Особистий кабінет і оплатити банківською картою
  • оплатити в терміналі
  • оплата в будь-якому відділенні банку.
Пролонгація по кредиту

Якщо клієнт не зможе повернути суму вчасно, компанія може запропонувати послугу пролонгації, тобто продовжити термін контракту. Для цього необхідно лише зателефонувати на гарячу лінію компанії Форза Кредит.


Як отримати кредит Forza Credit


Отримати кредит онлайн МФО «Форза Кредит» можуть всі клієнти яким від 18 до 70 років. Якщо позичальник має середній або високий дохід і фінансово відповідальний, у нього не виникне проблем з оформленням кредитної позики. Також необхідні деякі документи: Паспорт або інший документ, що підтверджує особу замовника та ІПН (ідентифікаційний код).


Спосіб оплати кредиту


Онлайн на сайті

Здійснити оплату онлайн Ви зможете увійшовши в свій Особистий кабінет, раніше зареєструвавшись на офіційному сайті компанії Forza Credit і сплативши рахунок за допомогою банківської карти.


Через термінал

Погасити кредит Ви зможете за допомогою терміналів самообслуговування iBox, EasyPay, City24, 2Clieck, Система :), 24NonStop. Для цього потрібно в терміналі знайти Forza Credit, ввести номер розрахункового рахунку і сплатити.


У відділенні банку

Повернути позику Ви завжди зможете в будь-якому Українському банку. Вказавши реквізити компанії, їх Ви знайдете на офіційному сайті організації «Форза Кредит».


Процентна ставка


У компанії Форза Кредит процентна ставка становить 1,85% в день або 675,25% в рік. Також є процентна ставка 0,1% за користування першим кредитом, який становить 5 днів.


Причини відмови по кредиту


Відмова кредиту може бути з будь-якої причини. Деякі причини для співробітників банку можуть бути не відомі. Тому, якщо Ви отримали відмова не робіть поспішних висновків.

  • В першу чергу переконайтеся що дана Вами інформація вірна і внесена правильно.
  • Зверніть увагу на банківську карту, дійсна вона або у неї стер термін дії.
  • Якщо за першими двома пунктами питань немає, тоді Вам слід відправити запит в БКІ (бюро кредитних історій). Якщо у клієнта погана кредитна історія, то банк має право не видавати кредит.

Повторну заявку можна відправити через місяць.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *