FINHUB (ФІНХАБ)


FINHUB (ФІНХАБ) – онлайн платформа p2p -Кредитування, нова модель кредитування та інвестування в Україні.


P2P-кредитування з’явилося в 2005 році у Великобританії. На даний момент компанія популярна в США, Європі, Китаї, Латинській Америці. З кожним днем все більше клієнтів вибирають просту і зручну модель кредитування. Кредитує ТОВ «КУ« Фінкредіт плюс »Свідоцтво серії IK №150 від 25.10.2015 р Ліцензія Держкомфінпослуг видана згідно розпорядження № 163 від 26.01.2017 р


FINHUB (ФІНХАБ) – перша фінансова організація яка приваблює не тільки позичальників але і інвесторів.


FINHUB (ФІНХАБ) дозволяє позичальникові швидко отримати кредит в будь-який для нього час і з мінімальним пакетом документів, а інвесторові вигідно вкласти свої кошти. 


Переваги кредиту FINHUB


Співробітники організації FINHUB обробляють заявку якомога швидше, щоб не змушувати клієнта довго чекати.

Для того щоб отримати кредит, необхідно тільки мережу інтернету і банківська карта.

Ніяких підводних каменів Ви не знайдете! Ваш відсоток може зменшуватися в наступних виплат кредиту.

Клієнт завжди знає умови позики і яка процентна ставка.

Компанія використовує останні технології в захисті даних клієнта.


Параметри позики FINHUB

Сума позикивід 1000 до 20 000 грн (до 5000 грн при першому кредиті)
Термін позики1 до 365 днів
Ефективна ставкавід 0,37% в день
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти ФІНХАБ

Телефон0 (800) 50-23-46
Електронна поштаinfo@finhub.ua
АдресаКуренівський провулок, 17Ш, Київ, 04073, Україна

Як працює FINHUB для позичальників / інвесторів


Дана платформа працює на фінансовому ринку не перший рік. На цій платформі зустрічаються люди у яких є гроші і у яких грошей немає. Одні виступають в якості позичальників, а інші інвесторів.


Для позичальників:

 1. Заповніть онлайн анкету на кредит

1.1 Увійдіть на офіційному сайті. За допомогою логіна і пароля Ви зможете входити в особистий кабінет, відстежувати і контролювати статус Вашої заявки.

1.2 За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму і термін позики.

1.3 Заповніть дані про себе. Вони повинні бути достовірні. неправдива інформація може вплинути на рішення про видачу кредиту.

1.4 Необхідно зробити фото з паспортом. Це гарантія того що Вашим паспортом і Вашими даними не зможуть скористатися інші особи.

1.5 Вкажіть реквізити Вашої іменний банківської карти.

1.6 Чекайте рішення за Вашою заявкою на кредит. Відповідь приходить швидко, протягом 1 хвилини. Якщо співробітники банку знайшли помилку у Вашій заявці, вони можуть передзвонити для уточнення інформації. У такому випадку рішення може бути прийнято протягом 15 хвилин.

2. Збір коштів від інвесторів

Після перевірки даних і Вашої згоди з умовами банку, заявка стає доступною і «видимої» для інвесторів. Заявка буде дійсна 7 днів. Якщо за цей час (7 днів) Ваша заявка набере більше 75% потрібної суми, компанія запропонує Вам оформити кредит на цю суму. А якщо ж заявка набере менше 75% – заявка анулюється. В такому випадку Ви зможете подати нову заявку.

3. Отримання позики.

Коли Ваша заявка отримала інвестування, Вам необхідно ознайомитися з умовами кредиту і підтвердити його за допомогою одноразового пароля. Після підтвердження договору, прийде грошовий переказ на Вашу карту.


Для інвесторів:

Інвестори самі вибирають в яку заявку вкладати гроші. Вони можуть отримувати відсотки за користування їхніми коштами і можуть виводити кошти в будь-який момент.

1. Зареєструйся як інвестор.

1.1 Клієнт може зареєструватися як позичальник або як інвестор. Вибір може бути тільки один при регістраціі.1.2 Після реєстрації інвестор зможе бачити базу кредитних заявок які чекають інвестірованія.1.3 Для безпеки інвестора FINHUB проводить оцінку позичальників і відсіває неплатників. Кожному позичальнику привласнюють кредитний рейтинг.
1.4 ФІНХАБ дає максимально правдиві дані про позичальника. А в кого інвестувати завжди вирішує інвестор.1.5 Щоб інвестор не втратив свої гроші, в разі якщо позичальник не здатний буде виплачувати по кредиту, FINHUB проводить роботу з позичальниками. Заздалегідь нагадують про оплату по кредиту, а в разі тривалого прострочення – передаємо кредит спеціалізованим колекторським агентствам.1.6 Коли інвестор вибрав заявки по кредиту, потрібно ввести суму яку інвестувати. Мінімальна сума – 500 грн. 1.7 Інвестувати можна в необмеженій кількості заявок.

2. Підтвердження договору і оплата.

После ознайомлення інвестиційного договору, необхідно підтвердити згоду ввести одноразовий пароль. Далі ви можете зробити оплату карткою або за допомогою персонального гаманця. На персональний гаманець повертаються інвестиції і дохід по ним.

3. Контроль за інвестиціями.
В особистому кабінеті Ви зможете побачити аналітику по всім вашим інвестиціям. Весь дохід інвестор завжди зможе вивести на свою банківську карту

Погашення кредиту


 1. Кредит необхідно повернути до зазначеної в кредитному договорі дати.
 2. Пролонгація кредиту не можлива.
 3. За прострочення нараховується штраф у розмірі 50 грн за кожен вихід в прострочення, а також штраф за перебування в простроченні – 10 грн / день.
 4. За онлайн погашення позики на порталі за допомогою карти знімається відсоток 1% від суми платежу.

Хто може оформити кредитКоли можна подати повторну заявку на позику

 • У позичальника може бути тільки одна активна заявка.
 • Після погашення кредиту, повторну заявку можна оформити на наступний день.
 • Якщо за попередньою заявкою було отримано відмову, наступну заявку можна оформити тільки через 3 місяці.

Умови видачі грошей


 • Заявка повинна зібрати максимальне фінансування протягом 5 діб. Якщо за цей час (5 діб) не була зібрана сума, заявка анулюється. Якщо по закінченню 5 діб зібралося більше мінімальної суми але менш 100% FINHUB запропонує оформити кредит на зібрану суму.
 • Після отримання фінансування, позичальник повинен протягом 24 годин підтвердити договір.
 • Після підтвердження кредитного договору, грошові кошти надійдуть позичальнику на карту.
 • Після зарахування на карту грошових коштів, на користь FINHUB буде знята одноразова комісія за видачу кредиту в розмірі 10% від суми кредиту. На руки буде отримана сума за мінусом одноразової комісії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *