Dinero (Дінеро)

Dinero.ua – українська фінансова компанія, що спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках. Ліцензія видана в жовтні 2017 року. Діяльність даної МФО здійснюється в рамках чинного українського законодавства і знаходиться під контролем державних регуляторів.

Основна мета Dinero – забезпечити клієнтам швидку допомогу при виникненні фінансових труднощів і непередбачених ситуацій.

Зазвичай, в банках, досить складний процес отримання будь-якого кредиту, який може затягнутися на довгий час. У нас же, в Dinero, процес подачі заявки на позику максимально спрощений. Наша компанія не вимагає виписок або довідок про підтвердження вашого доходу, застав та іншого. Просто подайте заявку і отримаєте гроші протягом лічених хвилин!


Кредити онлайн на карту від Дінеро для всіх


Dinero пропонує:
допустимая вік клієнтів від 18 до 75 років.
-перший позику до 10000 грн без комісій і відсотків.
-подать заявку можна онлайн не виходячи з дому.
-для всіх клієнтів Дінер доступний Особистий кабінет з багатим функціоналом.


Параметри позики Дінеро

Сума позикивід 300 до 17 000 грн (до 15 000 при першому кредиті)
Термін позики7 до 30 днів
Ефективна ставкаВсі позики БЕЗКОШТОВНО 3 місяці під 0%
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Dinero

Телефон(067) 326-22-33
(073) 326-22-33
(050) 326-22-33
Електронна пошта info@dinero.ua
Адреса Київ, вул. Сурикова 3А

Особливості отримання кредиту в Дінер

Процедура видачі позики максимально спрощена. Ви можете отримати експрес-кредит всього за 5-15 хвилин. І зробити це можна не виходячи з кімнати зі свого комп’ютера або ж зі смартфона, якщо ви перебуваєте в дорозі.

Компанія Dinero дозволяє взяти позику до 15 000 грн на термін до 30 днів. Процедури перевірки документів максимально спрощені, довідка про рівень доходу не потрібно.


Основні вимоги до позичальника:

-возраст 18+ років;
-гражданство України;
-наявність діючого паспорта;
-відсутність великих прострочень в інших компаніях;
-наявність діючої банківської карти.


Оперативна відповідь

Після надання необхідної інформації Вам, в першу чергу, повідомлять про попереднє рішення по заявці.

У разі прийняття позитивного рішення позичальник отримує попереднє схвалення.

Також людина може отримати відмову. У цьому випадку буде дана можливість звернутися з повторною заявкою через деякий час.


Як я можу подати заявку на отримання кредиту від Dinero?


Якщо Ви вирішили вперше скористатися послугами Дінер, то спочатку треба заповнити форму заявки на головній сторінці сайту.


При повторному зверненні у Вас вже буде на сайті Дінер особистий кабінет, в якому скористатися послугами буде набагато простіше і швидше. Всі необхідні дані вже є в системі і завантажувати їх повторно не потрібно.

До того ж, вхід в особистий кабінет Dinero виконується дуже просто. Для цього Вам знадобиться лише мобільний телефон вказаний при реєстрації.


Я можу змінити термін погашення позики в Dinero?


Так, компанія Dinero надає своїм клієнтам можливість продовжити короткострокову позику, якщо його термін 30 днів і менше. У разі виникнення непередбачених обставин, через які у людини не виходить повернути гроші вчасно, можна скористатися послугою пролонгації.
Для цього потрібно вибрати термін продовження позики (7, 14 або 30 днів) і заплатити невелику додаткову комісію. При цьому, Ви збережете позитивну кредитну історію і не будете піддаватися будь-яким штрафним санкціям. Послуга також доступна і для «новоприбулих».

При звичайній простроченні платежу без пролонгації позичальникові буде нараховуватися пеня в розмірі 1,5% в день на невиплачену суму.

Намагайтеся не затримувати платежі, щоб уникнути штрафних санкцій і не накопичувати відсотки за прострочення. Чим вище ваша платоспроможність, тим вище шанси надання позики в майбутньому.


Як я можу погасити позику в Дінеро?


Погасити займ можна досить-таки просто. У нас вже підключені термінали EasyPay, City24, Pay Market, 2Click, 24nonStop, IBox, ФК «Система».

Крім того, Ви можете погасити позику через відділення Вашого банку, потрібно лише перевести необхідну суму на наш рахунок.

І, само собою, можна провести оплату онлайн через особистий кабінет Вашого банку.

Як змінити дані користувача?

У всіх людей в житті постійно відбуваються зміни і особисті дані клієнтів з часом можуть змінюватися. У таких випадках слід оновлювати інформацію. Щоб зробити це, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті Dinero, потім перейти до розділу «Мій профіль» і внести всі необхідні правки (вибираєте значок «редагувати» навпроти одне з полів).

У разі виникнення труднощів Ви завжди можете звернутися в наш контакт-центр за допомогою одного з номерів: (067) 326-22-33, (073) 326-22-33, (050) 326-22-33.


Як дізнатися статус заявки?


Після того, як ви повністю заповніть заявку, в вашому Особистому кабінеті відобразиться «Заявка на розгляді». Якщо ж вона не була заповнена до кінця, після входу в Особистий кабінет ви автоматично перейдете до того кроку, на якому зупинилися. Заповніть заявку до кінця (підтвердження прийняття умов договору через смс) і вона відправиться на розгляд. Не пропустіть можливість отримати позику під 0% (для нових клієнтів) або під найвигідніші ставки на ринку (для повторних клієнтів).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *