CCLOAN (Сслоан)

CCLOAN / ССЛОАН / CCЛОУН є міжнародною фінансовою компанією, яка працює на ринках Іспанії, Грузії, Казахстану. Ця організація представляє сучасну, просту, безпечну систему мікро кредитування за допомогою якої можна легко отримати позику на Ваш банківський рахунок в найкоротші терміни.


З квітня 2016 року міжнародна фінансова організація «ССЛОУН» увійшла в фінансовий ринок України. Робота компанії регулюється в рамках законодавства України і внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії 14.04.16 року. Мета організації «ССЛОУН» зробити фінансовий ринок швидким, простим, безпечним і доступним кожному. Тому кожен раз компанія удосконалює захист даних.


Фінансова компанія «ССЛОАН» надає своїм потенційним позичальникам кредит від 400 до 15 000 грн і терміном від 5 до 65 днів. Таким чином ви зможете отримати кредит без будь-якої складності. Для цього всього лише потрібно знати дані свого паспорта, ІПН, номер Вашої банківської карти і мобільний телефон. Також Ви зможете звернутися до персоналу по цікавить Вас в будь-який час доби, або зайти на офіційний сайт компанії і звернутися в онлайн підтримку або Instagram / Facebook.


Чому варто взяти кредит онлайн в CCLOAN?

 1. З організацією СС Лоан Ви зможете швидко зареєструватися на офіційному сайті компанії і також швидко подати заявку на позику.
 2. Вашу заявку СС Лоан розглянуть менше ніж за 10 хвилин.
 3. Кредит можна отримати без застави та поручителів.
 4. Є можливість отримати кредит з поганою банківською історією.
 5. Можлива сума кредиту від 100 до 15000 грн.
 6. Низька процентна ставка.
 7. Безпека і захист персональних даних.
 8. Діє послуга пролонгації в компанії СС Лоан
 9. Можливість достроково погасити кредит з відсотками тільки за дні користування.

Параметри позики CCLOAN

Сума позики від 100 до 15 000 грн
Термін позики5 до 30 днів
Ефективна ставка 1,65% в день
Швидкість обробки заявки10 хвилин

Контакти ССЛОАН

Телефон (044) 222-77-33
(097) 583-11-77
(095) 583-11-77
(093) 583-11-77
Електронна пошта help@ccloan.com.ua
Адреса Киев, ул. Бассейная, дом 6

Як отримати кредит СС Лоан

Отримати кредит дуже просто і швидко для цього необхідно зробити кілька кроків для подачі заявки:
Крок 1. Для початку потрібно зайти на офіційний сайт Фінансової організації СС Лоан і зареєструватися, натиснувши на кнопку “РЕЄСТРАЦІЯ”.
Крок 2. Ввести Логін і номер свого телефону. На вказаний вами номер має прийти SMS з кодом, який Ви повинні ввести в дане поле, потім заповнити інші необхідні поля і натиснути кнопку “Отримання грошей”
Крок 3. Вкажіть паспортні дані.

Крок 4. Дані поля є обов’язковими для заповнення, це контактна інформація клієнта.
Крок 5. Необхідно внести інші необхідні від потенційного позичальника дані.
Крок 6. Потрібно прикріпити фото з паспортом для розпізнання вашої особистості.

Після необхідно трохи почекати щоб обробились ваші дані. Далі Ви отримаєте повідомлення на телефон і / або електронну пошту, вказану при реєстрації в заявці.
Якщо СС Лоан схвалить Вашу заявку, то зазначена позичальником сума буде перерахована на зазначену в заявці банківську карту.


Відсоткова ставка Сслоан


 1. Зайти і оплатити позику банківською картою.
 2. За допомогою терміналу самообслуговування СИСТЕМА, iBox або TYME. Для цього потрібно всього лише знати реквізити ТОВ «СС Лоан» і номер розрахункового рахунку.
 3. У відділенні банку. Для цього також потрібні реквізити «СС Лоан» які зазначені на офіційному сайті і номер розрахункового рахунку. Також необхідно вказати Ваш ІПН і номер договору.

Відсоткова ставка в СС Лоан становить 1,65%. Сума яку Ви можете оформити 15000 грн. Наприклад: якщо взяти суму 10000 на термін 30 днів під 1,65% тоді сума до повернення буде 11500 грн.


Сертифікат Сслоан


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *