Cashinsky (Кешинський)


Cashinsky- мікрофінансова організація, яка допомагає здійснити будь-які кредитні операції. Цей МФО сервіс видає онлайн кредити цілодобово. Якщо клієнт хоче оформити позику онлайн на карту, для цього знадобиться всього лише: паспорт, ІПН, мобільний телефон і банківська карта VISA або Master Card. Головне завдання компанії забезпечити клієнтів швидкими, безпечними і зручними умовами отримання кредиту.


Взяти кредит онлайн в «Кешинський» може людина віком від 18 років на будь-які потреби швидко, цілодобово. Також без додаткової, непотрібної документації це ідеальна альтернатива банкам. Так як банки вимагають вказувати на які потреби оформляється кредит.


Переваги співпраці з Cashinsky


 1. Послуги доступні з будь-якого пристрою. Зареєструватися та надіслати заяву на кредит онлайн можна на будь-якому гаджеті (смартфон, планшет, ноутбук, персональний комп’ютер).
 2. Прозорість кредитування. Клієнт завжди знає яку суму повертати компанії. Немає ніяких прихованих відсотків та / або комісій.
 3. Відсутність не потрібної документації. При відправленні заявки на онлайн кредит клієнтові не потрібно довідку про працевлаштування, про середньомісячну заробітну плату та ін. Заявку можна подати не виходячи з дому.
 4. Конфіденційність. Cashinsky використовує сучасну, інноваційну систему захисту персональних даних. Позичальники можуть бути спокійні, особисті дані під надійним захистом.

Параметри позики Кешинський

Сума позики від 800 до 10 000 грн (до 5 000 грн при першому кредиті)
Термін позики5 до 30 днів
Ефективна ставка від 1,9% в день
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Кешинский

Телефон (044) 364-06-46
Електронна пошта support@cashinsky.ua
Адреса Київ, проспект Науки, д. 50

Що таке пролонгація і як вона працює?


Як відомо, біда не приходить одна і у всіх нас бувають ситуації, коли непередбачені обставини виникають, коли їх зовсім не чекаєш. Для таких випадків існує така послуга як пролонгація або продовження кредиту.


Дана послуга дозволяє клієнтові продовжити термін позики, якщо немає можливості погасити кредит в початковий термін. У такому випадку клієнту необхідно буде лише виплатити суму нарахованих відсотків.


Продовжувати позику дозволяється необмежена кількість разів. Потрібно лише вчасно виплачувати відсотки, що нараховуються. Додаткові комісії за послугу продовження позики відсутні.


Так що тепер у непередбаченої фінансової ситуації Ви можете не переживати про штрафи або погіршення кредитної історії і просто продовжити термін позики.


Що перевіряється при ухваленні рішення про видачу кредиту?


Експерти компанії і наша система обов’язково перевіряють всі особисті дані на достовірність. Це необхідно для того, щоб захистити і компанію і її клієнтів від шахраїв, які постійно намагаються знайти нові лазівки і способи обману.


Перевіряється інформація, яку людина вносить в спеціальну форму при заповненні заявки. Ми просимо всіх своїх клієнтів вносити тільки достовірні дані. В іншому випадку Ви можете отримати автоматичну відмову без права перегляду рішення за заявкою.Сертифікат CashinskyЗамітка для нових клієнтів


Швидка і легка реєстрація.


Отримати кредит онлайн можна не виходячи з квартири.

 • Швидка і легка реєстрація.
 • Отримати кредит онлайн можна не виходячи з квартири.
 • Ніяких підводних каменів. Всю суму кредиту з урахуванням відсотків клієнт побачить ще на етапі розрахунку позики.
 • Новим позичальникам МФО пропонує кредит з відсотковою ставкою під 0,01% на суму до 5 000 грн.
 • Кредит може оформити навіть студент, тимчасово не працюючий чоловік або офіційно не працевлаштований громадянин. Для цього необхідний всього лише паспорт та ІПН.

Постійним клієнтам


 • Постійним клієнтам МФО пропонує більш вигідні умови співпраці.
 • Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. А кредит видається протягом 5 хвилин.
 • Сума кредиту може збільшитися до 10 000 грн.
 • Більше не потрібно проходити додаткові перевірки.

Як оформити заявку на кредит онлайн


 1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму і термін позики. Сервіс покаже кінцеву суму яку необхідно буде повернути. Якщо умови позики підходять, клікніть на кнопку «Оформити заявку». Натиснувши на кнопку, вас перенаправить на сторінку реєстрації.
 2.  Для створення «особистого кабінету» введіть адресу електронної пошти і пароль. Натиснути на кнопку “Створити обліковий запис».
 3. Необхідно заповнити анкету на отримання кредиту і відправити на розгляд. Потім вам прийде лист на електронну пошту і / або СМС на мобільний телефон з рішенням.
 4.  Для того щоб отримати гроші на банківську карту, її потрібно підтвердити. Для цього необхідно пройти верифікацію карти. Ввести номер карти, термін дії і CW коду і натиснути «Підтвердити».
 5.  Після цих нескладних операцій на карту через кілька хвилин надійдуть кошти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *