Быстрозайм

Быстрозайм це мікрофінансових організація (МФО), яка є одним з провідних гравців на ринку мікрокредитування України. Юридична назва ТОВ «Прості позики», свідоцтво про Державну реєстрацію фінансової установи видано Нацкомфінпослуг в липні 2017 року.

Послугами компанії вже скористалися тисячі Українців. На відміну від класичних банків, МФО можуть видавати невеликі грошові позики набагато швидше і з меншою кількістю тяганини. Отримати позику на суму від 500 до 10 000 грн тут можна всього за 20 хвилин. Терміни складають від 7 до 65 днів, що дуже зручно.


Кредит в Быстрозайме – простіше простого


Компанія не накладає на своїх клієнтів ніяких прихованих комісій і додаткових платежів. Отримати гроші можна як на карту, так і готівкою в одному з 70 відділень по всій Україні.

Родзинкою на торті є той факт, щоб звернутися за терміновим кредитом Ви можете в будь-який час доби, так як Бистрозайм працює в режимі 24/7.Якщо Ви вже були клієнтом Быстрозайма, то використовуйте вхід в особистий кабінет. Таким чином, Вам не буде потрібно заново вносити особисті дані і оформлення повторного позики пройде ще швидше і зручніше, всього за 5 хвилин.


Параметри позики

Сума позики від 500 до 15 000 грн (до 10 000 грн при першому кредиті)
Термін позики7 до 30 днів
Ефективна ставкавід 2% в день (0,01% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки20 хвилин

Контакти

Телефон 0 (800) 507-570
Електронна пошта bistrozaim@bistrozaim.ua
Адреса Запоріжжя, вул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25

Быстрозайм, рятуй! Що робити, якщо не встигаю заплатити вчасно?


Фінансова організація Быстрозайм пропонує своїм клієнтам послугу пролонгації. Користуватися цією послугою варто при виникненні непередбачених обставин, які позбавляють клієнта можливості вчасно внести черговий платіж по мікропозик.


Як працює пролонгація?


Пролонгація дозволяє продовжити термін погашення позики. Дана послуга надає кредитна історія клієнта не погіршується і непередбачені обставини не завадять отримати повторний позику в майбутньому.

Після активації послуги клієнт повинен буде погасити відсотки за минулі дні. При цьому кінцевий термін погашення позики зміщується і решту суми можна буде виплатити пізніше.


Быстрозайм — отримуйте гроші готівкою

Компанія Быстрозайм володіє мережею відділень, розташованих в 9 областях України. Це дає можливість позичальникам, які проживають в цих галузях, отримати позику не на карту, а готівкою. Наша мережа постійно розширюється, тому не виключено, що наступне відділення відкриється саме в вашому місті.

На даний момент ми присутні в Київській, Харківській, Дніпровської, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській та Сумській областях.


Бонусна програма Быстрозайм


Быстрозайм любить радувати своїх постійних клієнтів. У компанії працює програма лояльності, яка нараховує позичальникові бали при кожному оформленні кредиту. Кількість нарахованих балів залежить від грошової суми, яку бере клієнт. Далі ці бали можна міняти на послугу «Безвідсотковий день». Так, це саме те, про що Ви подумали, за бали можна буде робити деякі дні позики безпроцентними і ставка в ці дні буде 0%. Подивитися поточну кількість набраних очок можна зайшовши в особистий кабінет Быстрозайма на сайті і перейшовши на вкладку «Програма лояльності». Нижче наведена таблиця з курсом обміну бонусів на безпроцентні дні:


Cертифікат Быстрозайм


Особливості отримання кредиту в Быстрозайме


Почнемо з того, що Быстрозайм це не банк, а МФО і всі процедури отримання мікрокредиту тут максимально спрощені.

Першим перевагою є те, що у клієнта є можливість отримати позику навіть якщо до цього він отримував відмови з боку банків.

Другою особливістю є швидкість і простота процедури оформлення мікропозик. Вам буде потрібно всього 20 хвилин, після чого гроші надійдуть на Вашу банківську карту. Ви можете оформити позику прямо з комп’ютера і не виходячи з кімнати. Або ж навпаки – оформити зі смартфона, перебуваючи в дорозі.

У будь-якому випадку потенційному позичальникові необхідно зареєструватися в особистому кабінеті на сайті Бистрозайм, внести особисті дані і чекати рішення.

Крім того, якщо при першому зверненні позичальник отримав відмову, то компанія готова розглянути заявку повторно через місяць.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *