AlexCredit (Алекс Кредит)

Сервіс мікрокредитування є новачком на фінансовому ринку України та спеціалізується на кредитуванні фізичних осіб за допомогою своєї онлайн платформи. Послуга Алекс Кредит полягає в наданні під відсотки «швидких грошей» на суму від 100 грн до 12 000 грн на термін до 30 днів. Кредитування відбувається у віддаленому режимі, вимоги до позичальника мінімальні, а час обробки заявки займає лічені хвилини.


AlexCredit своєю місією вбачає надання фінансової допомоги тим, хто відчуває тимчасові фінансові труднощі. За допомогою позикових коштів від Алекс Кредит клієнт може зробити черговий платіж, незаплановану велику покупку, оплатити термінову поїздку або використовувати ці гроші на інші цілі. Звіт про цільове використання отриманих коштів від клієнта не потрібно, він має право розпоряджатися ними самостійно на свій розсуд.


Чому варто взяти кредит онлайн саме в AlexCredit?Параметри позики AlexCredit

Сума позикивід 100 до 12 000 грн (до 3000 грн при першому кредиті)
Термін позики5 до 30 днів
Ефективна ставкавід 1,7% в день (0,01% для першого кредиту)
Швидкість обробки заявки10 хвилин

Контакти Алекс Кредит

Телефон(099) 618-64-64
(097) 618-64-64
(093) 618-64-64
Електронна поштаmail@alexcredit.com.ua
АдресаДніпро, вул. Стартова 9-А, 2 поверх

Кредитний онлайн калькулятор Alex Credit


На головній сторінці офіційного сайту слід скористатися онлайн-калькулятором для розрахунку вартості передбачуваного кредиту. За допомогою пересувного покажчика вибрати суму і термін кредиту. Після цього моментально отримати результат вартості кредиту і дату його повернення. Вибравши найбільш оптимальне поєднання вартості і терміну кредиту, перейти на наступний етап процесу оформлення, натиснувши для цього «Подати заявку».

При цьому, слід враховувати, що якщо Ви оформляєте позику в Алекс Кредит вперше, то не можна не відзначити поле «Я новий клієнт», як показано на скріншоті нижче. Для першого кредиту відсоткова ставка складе всього 0,01%, але 3000 гривень будуть максимальною сумою позики, на яку в такому випадку можна розраховувати, а 30 днів – максимальний термін позики. Як показано на прикладі, відсотки при виборі на кредитному калькуляторі максимально доступних параметрів складуть лише 9 грн.Якщо Ви звертаєтеся в Alexcredit повторно, то процентна ставка складе 1,7% на добу, на термін до 30 днів, а максимальна сума кредиту складе 12 тисяч гривень.


Заповнення особистої інформації для отримання кредиту в Алекс Кредит

При реєстрації необхідно внести свої персональні дані в запропоновані порожні поля електронної форми.На етапі заповнення електронної заявки простежте за тим, щоб внесені відомості точно відповідали зазначеним у паспорті. Будь-яка невідповідність буде розцінюватися як подання недостовірних відомостей, що є серйозною підставою для відмови у видачі кредиту.

Крім того, після заповнення всіх особистих даних, вже на даному етапі Вам необхідно буде пройти процедуру верифікації за номером мобільного телефону, на який буде вислано SMS з чотиризначним кодом підтвердження. Без успішної верифікації, Ви не зможете перейти на наступний етап «Адреса та працевлаштування», який є логічним продовженням анкети.


Верифікація банківської карти і рішення про видачу кредиту


Дана процедура відбувається шляхом блокування на мапі невеликої суми до 2 гривень і здійснюється відразу ж після внесення Вами необхідних даних про свою банківську картку. Генерація суми відбувається випадковим чином і Ваше завдання дізнатися в своєму банку точну цифру і ввести її в спеціальне поле для верифікації карти, тобто підтвердження її належності саме Вам.Заключним етапом є прийняття рішення про видачу кредиту, яке відбувається в автоматичному режимі шляхом аналізу введених Вами даних в анкеті за спеціальним алгоритмом.

Сертифікат AlexCredit


Переваги сервісу Алекс Кредит


  • Мінімальні вимоги до клієнта, тільки паспорт і банківська карта. Не потрібно поручительство або заставне майно
  • Доступ до послуги швидкого кредитування в будь-якому місці і в будь-який час 24/7 в режимі online
  • Постійний доступ до Особистого кабінету Алекс Кредит
  • Відсутність прихованих комісій та платежів. Компанія здійснює прозору діяльність, всі умови надання кредиту містяться в документах і на сайті компанії
  • Оперативність розгляду і підтвердження заявки
  • Високий відсоток отримання схвалення на видачу кредиту
  • Програма лояльності для клієнтів шляхом складання рейтингів за результатами взятих і повернутих кредитів

Хто може отримати кредит в AlexCredit


Отримати кредит в Alexcredit може кожний дієздатний громадянин України віком від 18 до 65 років, зареєстрований на території України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *