Кредит під заставу автомобіля

Ринок беззаставного споживчого кредитування в нашій країні розвивається досить активно. МФО дають гроші в борг, не вимагаючи довідку про доходи. Оформити таку позику можна онлайн. Можливо, сума буде невеликою, але зарахування, як правило, відбувається дуже оперативно.

Отримати кредит під заставу авто в Україні теж не проблема. І в цьому кредитному сегменті суми більш істотні. Так що якщо терміново потрібні кошти на ремонт, на поїздку, на придбання нової техніка або на будь-які інші цілі, ви можете оформити позику під заставу свого автомобіля.

Кредит під заставу авто в Києві і не тільки

Крім банків, у нас в країні є кредитно-фінансові організації, які видають кредити під заставу машини. “Автоломбард” не так багато, як МФО, проте їх послуги доступні для всіх. Власник авто може подати заявку через інтернет і в той же день отримати кредит під заставу авто з правом водіння.

Важливо знати, що “автодгроші” можна отримати навіть маючи далеко не ідеальну кредитну історію. Головна умова оформлення позики просте: на момент підписання договору машина не повинна бути предметом застави по будь-якому іншому кредитним зобов’язанням.

Оголошувати мету отримання кредиту ніхто не вимагає. Іншими словами, кредит під заставу авто – дуже зручна послуга: відгуки позичальників це підтверджують.

Кредит під заставу авто онлайн – як це працює?

Щоб взяти кредит на карту під заставу авто, не потрібно збирати багато документів і підтверджувати свій дохід. Для оформлення угоди потрібно тільки:

  • паспорт;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • документ, що підтверджує право власності на автомобіль.

Отримати кредит під заставу автомобіля в небанківської фінансової організації може будь-який клієнт у віці від 18 до 75 років.

Процедура отримання кредиту проста і нетривала за часом:

  1. Ви показуєте машину кредитного спеціаліста.
  2. Він проводить оцінку авто за ринковою вартістю і відразу надає інформацію про доступну суму кредиту (як правило, вона більше, ніж та, яку пропонує банк).
  3. Якщо все влаштовує, ви читаєте і підписуєте договір – і компанія видає вам гроші (готівкою або в безготівковій формі).

Так як договір посвідчується нотаріусом, клієнт захищений законодавчо, що виключає можливість появи додаткових витрат – непередбачених платежів і штрафів.

Кредит під заставу авто в Україні: швидко, зручно і без ризиків

Згадані небанківські організації надають онлайн-позики в Києві та Київській області. Крім того, отримати кредит під заставу авто з правом водіння (або без) можна в Харкові і декількох інших великих містах – в Дніпрі, у Львові та в Одесі. Кожна ситуація розглядається індивідуально з урахуванням обставин, можливостей і побажань клієнта.

Є два варіанти передачі автомобіля в заставу:

  1. з постановкою на стоянку компанії-кредитора на період погашення боргу;
  2. зі збереженням можливості використання автомобіля в особистих цілях.

Тобто, якщо ви живете в столиці, ви можете оформити кредит під заставу авто з правом водіння в Києві і отримати істотну суму на карту або готівкою. Буквально за 1-2 години. Без тривалого очікування рішення і стомлюючого збору пакету документів. Процедура оформлення зручна і оперативна.

Якщо вас цікавить такий вид кредитування, поруч завжди фінансовий помічник Zaymem. Ми в будь-який час допоможемо вам вибрати компанію, яка видає позики під заставу автомобіля.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *