Життя online: як коронавирус вплине на цифрове кредитування?

Олексій Амітан є генеральним директором Bredley Holding. Він поділився з нами інформацією про життя online під час карантину.Яким буде наш світ після завершення епідемії? Над цим питанням треба задуматися вже зараз. COVID-19 перевів наше життя і наші комунікації в онлайн. Так як раніше впровадження корисних онлайн інструментів було загальмовано, то зараз є можливість перейти і перевести все в онлайн режим. В даний момент розвивається телемедицина, багато приватні клініки України ввели онлайн консультацію.


Також в онлайн режимі проводиться освітній процес.
Відмовимося ми від дистанційного режиму коли епідемія закінчиться? Чи захочуть компанії знову платити за оренду приміщень якщо налагоджений дистанційний режим? Чи захочуть працівники поміняти зручний домашній одяг назад на краватки та костюми? Звичайно, кардинально все не зміниться, але кожен задасть собі ці питання. Один із провідних напрямків роботи є онлайн-кредитування, re-commerce і IT.


Нацбанк звернувся до Кабінету міністрів за проханням перевести всі організації, компанії та фізособи на платежі в безготівковій формі. Нацбанк представив дані, що за 9 місяців минулого року 67,9% небанківських кредитів (6 млн. Шт.) На суму 17,8 млрд. Грн. були видані дистанційно. Ця сума на 144,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Також була запущена програма «Держава в смартфоні», завдяки даній програмі вся документація оцифрувати і подати в якусь організацію документи стало набагато простіше.
Ми зробили віддалену роботу доступною для найбільшої кількості людей. Онлайн-кредити стали ще ефективніше і зручніше для покупців. Сподіваємося що наші клієнти і співробітники дізнаються, що у нас є наміри щодо вирішення проблем та надання послуг з мінімальною перервою в роботі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *