Гроші в Excel: оголошена нова функція Microsoft

Гроші в Excel стануть невід’ємною частиною сімейства Microsoft 365


Можливо, Excel була найменш вірогідною програмою, яку ви б асоціювали з рішеннями FinTech. Наприклад, у Великобританії тільки 17% споживачів в даний час використовують таблиці Excel для управління своїми грошима, а 53% використовують мобільний додаток свого звичайного банку для тієї ж мети.


І все ж, ось можливий переломний момент – анонсований преміум-шаблон, який полегшить віддалений облік, управління капіталом і фінансове планування.


Що таке гроші в Excel


Гроші в Excel стануть невід’ємною частиною пакета передплати Microsoft 365 Family або Personal після його запуску.


Якщо продукти підписки здаються вам незнайомими, швидше за все, це пов’язано з процесом ребрендингу. Office 365 офіційно стає Microsoft 365 21 квітня.


Отже, Office 365 Home буде називатися Microsoft 365 Family – пакет програм, якими ви можете поділитися до 6 осіб у вашій родині на всіх своїх пристроях. Персональний план включає в себе ті ж продукти, але без можливості поділитися.


Гроші в Excel будуть додані в настільний додаток Excel і Excel для Інтернету.


Це допоможе клієнтам безпечно підключити свої фінансові установи для імпорту і синхронізації даних рахунку та транзакції в електронну таблицю Excel.


Дата офіційного запуску поки невідома, тому вам слід стежити за новинами Microsoft, якщо ви зацікавлені.


Особенности денег в Excel


З грошима в Excel ви зможете:


  • Відстежуйте всі свої фінанси в одному місці,
  • налаштувати вашу робочу книгу,
  • отримувати персональні фінансові поради та інформацію про зміни в ваших щомісячних витратах, підвищенні вартості передплати, банківських зборах і т. д.,
  • підключити банківські рахунки і кредитні карти для перегляду вашої фінансової інформації в форматі Excel,
  • синхронізувати вашу останню транзакцію і інформацію про обліковий запис,
  • аналізувати і контролювати фінанси за допомогою діаграм, графіків і сповіщень на основі ваших даних,
  • використовувати додаткові шаблони для відстеження вашої чистої вартості, регулярних платежів і т. д.,
  • створювати персоналізовані фінансові уявлення з вашими улюбленими функціями Excel.

Доступність


В даний час продукт планується для користувачів із США. Проте, на думку Business Insider, більш широке впровадження, ймовірно, відбудеться в майбутньому.


Цей шаблон був створений в партнерстві з Plaid – американської Фінтех-компанією, придбаною гігантом платіжних карт Visa в січні. Стартап орієнтований на демократизацію фінансових послуг за допомогою технологій. А саме, він розробляє API фінансових послуг. Плед інтегрується з великою мережею фінансових установ в США, Канаді і Європі. Тому цю ж мережу можна використовувати для подальшого розширення сервісу Money in Excel.


Plaid забезпечує дозволене підключення до фінансових рахунках через Plaid Link, модуль для вставки, який забезпечує безпечний і елегантний процес аутентифікації для кожного підключеного установи. Він підтримує майже всі фінансові установи в США, включаючи роздрібні банки та кредитні спілки. Таким чином, величезна кількість американських передплатників Microsoft 365 зможуть використовувати нову функцію.


Переваги


Гроші в Excel функціонально нагадують багато подібні інструменти банківського додатка. Проте, він може знайти свою аудиторію через його доступності на робочому столі. Зрештою, незалежно від того, наскільки «розумним» є ваш телефон, працювати на ПК або ноутбуці для багатьох людей все ще зручніше. Крім того, більший екран дасть вам краще уявлення про всі фінансові графіках і графіках.

ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *