Дія

Чи потрібно носити витяг про прописку, якщо у вас ID-картка в Дії?

Документи у смартфоні – чудовий привід не переживати, що забув пластикові чи паперові аналоги. Пунктом 4 Постанови, встановлено, що у е-паспорті в Дії будуть відображатися дані про місце реєстрації проживання особи (за наявності в демографічному реєстрі) як додаткова змінна інформація (п.4 Постанови уряду). Разом із Державною міграційною службою Міністерство цифрової трансформації України працює над сервісом, що покаже місце реєстрації осіб з ID-картками в застосунку Дія та на порталі, актуальністю на момент оформлення паспорту Мінцифра хоче виключити необхідність надання паперової довідки з реєстрацї місця проживання. Важливо реалізувати е-прописку: Розробляється сервіс перевірки знеособлених даних про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, яка… Read More »Чи потрібно носити витяг про прописку, якщо у вас ID-картка в Дії?

Електронні паспорти у мобільному застосунку Дія

Нещодавно була презентація цифрових паспортів у Дії, ID-карток та закордонного біометричного паспорту. Сьогодні портал Дія розповість де можливо скористатися новими цифровими документами. Електронні паспорти офіційно в релізі, а Україна перша держава у світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових чи пластикових аналогів Ви отримаєте ті ж права й можливості, що й з оригіналом! ​​Де скористатися цифровим паспортом? Там, де потрібен звичайний. Адже паспорти в Дії цифрові аналоги оригіналів. Подорожі літаком та поїздом (в межах країни) Поштові послуги Банківські операції Підтвердження віку Медичні послуги Готельні послуги Підтвердження особи у правоохоронних органах Користування бібліотеками Отримання послуг зв’язку Отримання держпослуг у ЦНАПах… Read More »Електронні паспорти у мобільному застосунку Дія

Транскордонний е-підпис: що це і навіщо?

Транскордонний електронний підпис дозволить вести електронний документообіг не лише всередині країни, а й з іншими державами. Це означає, що громадяни та бізнес зможуть підписувати угоди та інші документи з іноземними компаніями електронно. 🤔 Як наразі відбувається обмін угодами між різними країнами?Наприклад, одна сторона з України, а інша – з-за кордону. Одна сторона підписує угоду на папері та відправляє угоду через службу міжнародних перевезень. Або ж одна сторона подорожує до другої для особистого підписання документу. Такий процес займає від 2 днів. 🤔 Яку ж вигоду ми отримаємо?Громадяни та бізнес зможуть заощаджувати на логістиці та економити час на підписанні документів. До того… Read More »Транскордонний е-підпис: що це і навіщо?

Як скористатись КЕП на ID-картці?

Сьогодні Міністерство цифрової трансформації України поділилася інформацією про те як безкоштовно отримати Кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку З лютого громадяни України, які досягли 18 років, можуть безкоштовно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку. Особисті ключі до підпису зберігаються на безконтактному електронному носії (чіпі). Навіщо він потрібен? Завдяки КЕП на ID можна отримувати адмінпослуги, укладати угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення онлайн. Чи безпечно використовувати підпис на ID? Так, КЕП гарантує конфіденційність. Код доступу до нього (ПІН2) знає виключно громадянин. Без коду жодна інша особа не може отримати підписану вами інформацію. А скопіювати КЕП з ID-картки на флешку чи… Read More »Як скористатись КЕП на ID-картці?

Перші цифри статистики по ФОП від порталу “Дія”

Представники порталу “Дія” поділилися першими цифрами щодо послуг для фізичних осіб-підприємців. Відкрито 415 ФОП Закрито 368 ФОП Змінено дані щодо 630 ФОП З моменту запуску порталу подано 2224 заявки. Іноді бувають помилки, над усуненням яких вже працюють, як затверджують представники порталу “Дія”. Але щоб все пройшло успішно, рекомендують заявникам: перевіряти назву своєї вулиці; не забувати вказувати номер квартири; не заповнювати поле «тип приміщення», якщо проживаєте у приватному будинку; підписувати заяву своїм КЕП. Жодна інша особа (навіть державний реєстратор) не може підписати заяву на порталі Дія замість вас. Нагадаємо, що на порталі також доступні інші послуги: довідки та витяги, ліцензії та… Read More »Перші цифри статистики по ФОП від порталу “Дія”

Рекорд від Дія.Цифрова освіта

Рекорд З початку карантину більше 40.000 українців зареєструвалися для навчання на платформі Дія.Цифрова освіта За два тижні з моменту введеня карантину по всій Україні Кабінетом Міністрів 12 березня 2020 року на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта зареєструвалися для навчання більше 40.000 українців. З них — більше 15.000 користувачів пройшли глобальний тест на цифрову грамотність і виявили власний рівень цифрових навичок. Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», який з’язвився на платформі 23 березня, вже встигли повністю подивитись більше 14.000 педагогів. Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» під час карантину повністю переглянули та пройшли фінальне тестування більше 4.600… Read More »Рекорд від Дія.Цифрова освіта